Vacins.lv par mums


Vacins.lv - tas ir lielākais, populārākais telefonu, planšetdatoru aksesuāru un daļu internetveikals Latvijā un Baltijas valstīs. Vacins.lv juridiskā forma - slēgta akciju sabiedrība. UAB Priedai.lt ir reģistrēts uzņēmums, visi dati tiek uzkrāti un glabāti Lietuvas Republikas juridisko personu reģistrā.

2012. gadā, mūsu dibinātais internetveikals, pirmais Lietuvā sāka specializēties uz telefonu un planšetdatoru (HTC, Samsung, Apple u.c) maciņiem un citiem aksesuāriem.
Mūsu internetveikala galvenā nodarbošanās un mērķi paliek nemainīgi - pilnvērtīgi nodrošināt Jūsu telefonus un planšetdatorus ar tiem nepieciešamajiem aksesuāriem, lai nodrošinātu to ilgaku kalpošanu Jum!

Klienti vērtē mūs pēc:
pieejamās cenas,
-ātrā piegādes termiņa,
-lielā preču asortimenta,
-saprotamā preču izklāsta, to apraksta un fotogrāfijām,
-laipnās komunicēšanas,
-ātrās reaģēšanas.

Mūsu klienti ir fiziskas personas, uzņēmumi, sabiedriskās institūcijas, organizācijas, valsts institūcijas u.c,. Mēs lepojamies, ka varam piegādat Latvijas un Lietuvas lielākajiem uzņēmumiem un tirdzniecības tīkliem Samsung, Huawei, Apple, Nokia un citu telefonu, planšetdatoru aksesuārus.

Cerams, ka Jūs izvēlējāties sev patīkamako un piemērotako aksesuāru. Ja neizdevās to atrast, nekautrējaties, sazinaties ar mums uz noradīto kontaktinformāciju, ar prieku Jums palīdzēsim!

Veiksmīgo iepirkšanos!

Vacins.lv

Veikals Rīgā