Jūsu ērtībai, Vacins.lv preču izvēle ir sadalīta galvenājās mobilo telefonu un planšetdatoru ražotāju kategorijās: Apple, HTC, Huawei, LG, Nokia, Samsung un Sony. Minētas kategorijas ir sadalītas pēc mobilo telefonu un planšetdatoru aksesuāru tipiem (piem. aizsargplēves, maciņi utt.).

Preču nosaukumos ir noradīts ierīces modelis, kurai tas ir piemērots (piem.: (iPhone X / Xs)), ja ieraksta nav – tas nozīme, ka prece ir piemērota visām ierīcem vai daļai no tām. Plašāka informācija ir noradīta pie katras preces apraksta. Ja neesat pārliecināti vai prece Jums ir piemērota, sazinieties ar mājas lapā noradīto kontaktu starpniecību.

Apmaksu par pasūtītajām precēm var veikt ar naudas pārskaitijumu caur internetbanku, norēķinoties ar skaidru naudu kurjeram.

Mēs nodrošinam Jums preču pasūtīšanas iespēju, ja preces nav noliktavā vai veikalā uz vietas. Pār to, ka preces nav noliktavā , , liecina zīme esoša uz fotogrāfijas, kā arī pie preces apraksta tas ir atzīmēts ar zilās krāsās tekstu, ka preces piegāde varētu aizņemt ilgāku laiku. Kā arī, pasūtījuma noformēšanas laikā, sistēma Jūs brīdinās, ka preces piegāde varētu aizņemt ilgāku laiku.

Pasūtot preci, kuras nav noliktavā, un veicot pār to priekšapmaksu, Jūs būsiet pārliecināti, ka prece Jums bus izsūtīta tiklīdz tā ienāks mūsu noliktavā. Protams, iespējams pasūtīt neveicot priekšapmaksu (rezervēt) – tiklīdz Jūsu pasūtīta prece ienāks noliktavā, paziņosim Jums uz epastu.

Preces, kurās ir noliktavā, var iegādāties mūsu veikalā vai arī veicot pasūtījumu caur internetu – piegādes laiks ir 1- 3 darba dienas atkarīgi no izvēlēta piegādes veida. Plašāk pār piegādi un tās veidiem skatīties šeit.

Veidlapā ir piedāvāti trīs apmaksas veidi:

1. Bankas pārskaitījums

Šis apmaksas veids ir piemērots tiem, kuriem nav iespējas ierasties uz mūsu veikalu, tadejādi norēķināties par pasūtījumu var veicot naudas pārskaitījumu caur internetbanku uz mūsu bankas kontu. (LV58HABA0551039066111, Swedbank AS).

Maksājuma pildīšanas paraugs veicot apmaksu AS Swedbank internetbankā:

Paraugs, kā ir jāaizpilda pārskaitījumu veicot apmaksu AS Swedbank internetbankā

2. Samaksāt kurjeram skaidrā naudā (Expresspasts) vai ar bankas karti pakomātos (Omniva)

Ja veicot pasūtījumu, apmaksas veidu esat norādījuši, samaksāt kurjeram skaidrā naudā (Expresspasts) vai ar bankas karti pakomātos (Omniva), tad jāatceras, ka norēkinoties ar skaidru naudu kurjeram (Expresspasts), summai, kuru nodosat kurjeram jābūt precīzai.

Kā iepirkties Vacins.lv?

1. Izvēlieties preces, ielieciet iepirkumu grozā.

2. Pārbaudiet iepirkumu grozu vai neaizmirsāt pielikt klāt citas preces.

3. Aizpildiet pasūtījuma veidlapu un apmaksājiet.

Apsveicam! Pasūtījums ir noformēts!