Preču atgriešanas noteikumi

Visas Vacins.lv preces ir reālas un atbilstošas aprakstam. Pirms sūtīšanas katra prece ir uzmanīgi pārbaudāmā, tāpēc garantējam, ka tās ir kvalitatīvas. Visas preces ir iespējams atgriezt vai apmainīt pret citām 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas.

Atbilstošas kvalitātei preču atgriešana iespējama tikai pēc zemkopības ministrijas 2001 gada 17 augusta apstiprināta rīkojuma Nr. 258 „Preču pārdošanas un pakalpojumu sniegšanas, kad līgumi tiek parakstīti izmantojot saziņas līdzekļus, nosacījumi“ pieteiktājiem nosacījumiem. Šajā gadījumā preces piegādes izdevumus ir jāapmaksā Jums. Atgriežot preci, ir jāievēro šie noteikumi:

- precei, kuru atgriež, ir jābūt oriģinālajā, kārtīgā iepakojumā;

- precei ir jābūt Pircēja nesabojātai;

- precei nav jābūt zaudētam pārdošanas izskatam (nesavainotas etiķetes, nenoplēstas aizsargplēves un utt.) (šis punkts nav pielāgojams ja tiek atgriezta nekvalitatīva prece);

- precei klāt ir jābūt pilnai komplektācijai, ko Pircējs saņema pirkšanas laikā;

- atgriežot preci ir jāuzrāda pirkšanas dokumenti.

Gadījumā, ja preces atgriešanas iemesls ir neatbilstoša kvalitāte, mūsu pienākums pār saviem naudas līdzekļiem apmainīt neatbilstošas kvalitātes preci pret atbilstošo kvalitātei preci vai atgriezt samaksāto pār preci naudu. Neatbilstošas kvalitātei preces tiek mainītas vai tiek atgrieztas vadoties pēc „Preču atgriešanas un apmaiņas noteikumiem“ zemkopības ministrijas 2001 gada 29 junijā apstiprināta rīkojuma Nr. 217.

Preces atgriezt varat mūsu veikalā Rīgā vai atsūtot pa pastu:

UAB Priedai.lt

Kalvarijų g. 98, LT-08211 Vilnius

Tie, kurie vēlās preces atgriezt pa pastu - lūdzam pār atgriežamo preci informēt mus epastā info@vacins.lv