Sūtījumu izsekošana

Savu pasūtījumu var izsekot sava izvēlētā piegādatāja mājaslapā - ievadot sūtījuma numuru, kuru mēs nosūtīsim Jums uz e-pastu.

Izvēlaties sev ērtāko piegādes veidu un nospiediet uz logotipa:

Omniva Expresspasts

Latvijas pasts

Omniva pakomāts

Preces tiek piegādātas uz visiem Omniva pakomātiem Latvijā, pasūtījumi tiek piegādāti 1-2 darba dienu laikā. Pasūtījumi tiek izsūtīti tikai darba dienās, līdz plkst. 15:00 (pasūtot un veicot apmaksu pēc plkst. 15:00, preces kurjeram bus nodotas nākamajā darba dienā). Kā arī, kad Jūsu pasūtījums tiek nodots kurjeram, Jūs saņemsiet pasūtījuma numuru, ar kura palīdzību Jūs varēsiet izsekot savu pasūtījumu. Pasūtījumu varēs izņemt pakomātu terminālā, ievadot tajā speciālu kodu, ko saņemsiet, kad prece būs nogādāta uz Jūsu norādīto pakomātu.
Sistēma automātiski Jums sniegs lētāko piegādes veidu (pasūtījuma veidlapā) pēc izvēlēto preču kopsummas, bet pērkot preces pār 20 € un vairāk – piegāde ir bezmaksas pakalpojums.

Expresspasts kurjers

Šo piegādes pakalpojumu iespējams izmantot pasūtot preces visā Latvijā, pasūtījumi tiek piegādāti 1-2 darba dienu laikā. Pasūtījumi tiek izsūtīti tikai darba dienās, līdz plkst. 15:00 (pasūtot un veicot apmaksu pēc plkst. 15:00, preces kurjeram bus nodotas nākamajā darba dienā). Turklāt, izsūtot preces norādīsim Jums izsekošanas numuru, pēc kura būs iespējams sekot pasūtījuma gaitai. Pasūtījumi tiek izsniegti personiski, pirms piegādes saskaņojot Jums ērtāko piegādes veidu. Sistēma automātiski Jums sniegs lētāko piegādes veidu (pasūtījuma veidlapā) pēc izvēlēto preču kopsummas, bet pērkot preces pār 30 € un vairāk – piegāde ir bezmaksas pakalpojums.

Latvijas pasts

Preces tiek piegādātas registrēto, prioritātes pasūtījumu veidā. Visiem pasūtījumiem tiek piešķirts izsekošanas numurs, pēc kura ir iespējams sekot pasūtījuma atrašanas vietai (ievadot augstāk šajā lappusē norādītajā pasūtījumu izsekošanas veidlapā). Pasūtījums tiks nogādāts uz tuvāko ( pēc Jūsu norādītās adreses ) pasta nodaļu. Preces tiek piegādātas 1-3 darba dienu laikā no to pasūtīšanas un apmaksas. Pakalpojuma cena ir fiksēta – 2,90 €.

Piegādes (izņemšanas) veidu  salīdzināšanas tabula

Piegādes veids

Piegādes cena

Piegādes laiks

kad pasūtījuma (iepirkuma groza) summa

Pasūtot darba dienā
(līdz plkst. 15:00)

Pasūtot darba dienā
(pēc plkst. 15:00), brīvdienās un svētku dienās

lidz 7,99 €

8,00 € - 19,99 €

20,00 € - 29,99 €

30 € un vairāk

Omniva pakomāts

2,20 €

1,50 €

Bezmaksas

Bezmaksas

Nākamajā darba dienā

1-2 d. d.

Express pasts kurjers

2,90 €

2,20 €

1,50 €

Bezmaksas

Nākamajā darba dienā

1-2 d. d.

Latvijas Pasts

2,90 €

2,90 €

2,90 €

2,90 €

1-3 d. d.

1-3 d. d.

Saņemt veikalā, Matīsa iela 28A, Rīgā

Bezmaksas

Bezmaksas

Bezmaksas

Bezmaksas

Tajā pašā dienā

Tajā pašā dienā


1 - Tabulā norādīti piegādes termini neattiecās uz precēm, kuru nav noliktavā, šis preces ir atzīmētas „Pasūtama prece“. - šīs uzraksts uz preces nozīmē, kā preci ir iespējams pasūtīt, taču piegādes laiks var ilgt no 4 līdz 16 darba dienām. Tas nozīmē, kā noliktavā vai veikalā šīs preces pašlaik nav. Pasūtāmas preces piegādes laiks mainās atkarībā no tā, cik ātri veikals papildināsies ar Jūsu pasūtīto preču asortimentu.

Piegādes veidu izvēlēties varēsiet pasūtījuma veidlapā ievadot preсīzo piegādes adresi (ielas, pilsētas nosaukumu, pasta indeksu..) - pēc šis informācijas sistēma Jums piedāvās iespējamos piegādes veidus.

Svarīgi! Jā vēlāties pasūtījumu sūtīt uz citu adresi, kura nav norādīta pasūtījuma veidlapā "pircēja informācijā" (Pircēja informācijā norādītie dati tiek izmantoti PVN faktūras-rēķina izrakstīšanai), šajā gadījumā veidlapas apakšā noņemiet keksīti no "piegādāt uz pircēja informācijā norādīto adresi" un aizpildiet "piegādes adreses" parādījušas jaunas ailītes, tāpēc kā piegādājot preces verā tiek ņemta piegādes adrese.

Izvēloties piegādi ar Expresspasts vai Omniva kurjeru, obligāti jānorāda telefona numurs, lai kurjers varētu ar Jums sazināties un sarunāt piegādes laiku.

Pasūtījuma izsekošanas numurs tiek nosūtīts uz epastu, tiklīdz pasūtījums ir nodots kurjeram. Ja ievadot pasūtījuma izsekošanas numuru, sistema rāda, ka numurs neegzistē – mēģiniet pārbaudīt vēlāk, sistēmā vēl nav atjaunota informācija.

Preces tiek sapakotas un izsūtītas katru darba dienu līdz plkst. 15:00. Pasūtot un apmaksājot pēc plkst. 15:00, pasūtījumi tiek nodoti kurjeram nākamājā darba dienā. Brīvdienās un svētku dienās izveidoti pasūtījumi tiek izpildīti nākamājā darba dienā.

Klienti, kuri dzīvo ārzemēs vai tie kuri vēlās preces saņemt ne Latvijas teritorijā, preces tiek piegādātās pa pastu, ka reģistrēts prioritātes sūtījums, 2-5 darba dienu laikā, pakalpojuma cena - 5 Eur. Jā pasūtījuma veidlapā nav valsts, uz kuru vēlāties piegādi, laipni lūdzam sazināties pa epastu info@vacins.lv vai ar citu norādīto kontaktu starpniecību.